Logowanie / rejestracja POLSKI

CDN PARTNER W KRAKOWIE Sp. z o.o. - KRAKÓW

O CDN Partner w Krakowie możemy napisać, że firma ma ponad dziesięcioletnią tradycję, że oprogramowaniem CDN zajmujemy się jeszcze dłużej, że … żeby jednak nie popaść w "kombatanckie" wspomnienia napiszemy o chwili obecnej - dziesięć lat w informatyce to przecież epoka, a my wspieramy rozwój przedsiębiorstw myśląc o ich przyszłości.

Jesteśmy największym Partnerem Comarch w Małopolsce i jednym z największych w kraju, dostarczamy systemy informatyczne - uniwersalne narzędzia i unikalne rozwiązania -  wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. 
Oferujemy kompleksową obsługę. Naszym Klientom dostarczamy zintegrowane, kompletne rozwiązanie obejmujące zarówno infrastrukturę informatyczną (sprzęt),  oprogramowanie systemowe oraz to w czym się specjalizujemy: oprogramowanie wspierające zarządzanie wraz z indywidualnie opracowanymi rozszerzeniami i wysokiej jakości usługami wdrożeniowymi.

Posiadana przez nasz zespół wiedza i doświadczenie potwierdzone są licznymi certyfikatami i referencjami oraz weryfikowane na co dzień w realizowanych przez nas wdrożeniach.  Nieustannie podnosimy jakość  wykonywanych usług a celem podejmowanych działań jest zadowolenie Klientów.
Całkowite otwarcie się na potrzeby Klientów i harmonijna współpraca z nimi jest podstawą naszego sukcesu i mocnej pozycji na rynku.
Za rok 2009 otrzymaliśmy nagrodę  Comarch za największą ilość nowych klientów Comarch OPT!MA w Polsce. Rok 2010 "podsumowaliśmy" nagrodą za największa sprzedaż w kraju systemu Comarch OPT!MA. Są to kolejne już nagrody potwierdzające wyniki handlowe i mobilizujące nas do dalszej pracy.

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie przez cały okres eksploatacji systemu. Gdy,  wraz z rozwojem ich firmy rosną potrzeby naszych klientów dostarczamy rozwiązań które te potrzeby zaspokoją. Na co dzień pomagamy rozwiązywać problemy pojawiające się w bieżącej pracy zapewniając jej ciągłość.

Dlaczego warto z nami współpracować:
- uważnie słuchamy naszych Klientów i  dążymy do realizacji ICH celów,
- mamy duże doświadczenie i wiedzę oraz zapewniamy zaangażowanie naszego zespołu,
- dostarczamy kompleksowe rozwiązania,
- stawiamy na długofalową partnerską współpracę,
- jesteśmy solidnym partnerem biznesowym z ponad dziesięcioletnią tradycją.