Logowanie / rejestracja POLSKI

MET - PRIM Sp. z o.o. - RADOMSKO

Szanowni Państwo,
    MET-PRIM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która działalność swą rozpoczęła w 2000 roku. Jej powstanie to wynik dogłębnych analiz rynkowych i biznesowych wykonanych przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w branży metalowej i sektorze stalowym.
    Głównym obszarem aktywności jest produkcja drutów i wyrobów z drutu. Ciągłe doskonalenie technologii i jakości drutów jest przedmiotem naszej codziennej troski, a działania inwestycyjne w tym zakresie pozwalają na optymistyczne myślenie o przyszłości.
    Drugą specjalność produkcyjną stanowią szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe. Począwszy od wszelkich typów siatek, poprzez systemy zgrzewane, panelowe aż po ogrodzenia kute, mogą być wykonane z uwzględnieniem życzeń klienta.
    W ramach trzeciej części naszej działalności zajmujemy się dostawami na rynek całego kraju szerokiej gamy wyrobów hutniczych.
    MET-PRIM prowadzi również bogato zaopatrzony w pełną gamę narzędzi i elementów złącznych oraz różnych wyrobów metalowych, salon sprzedaży o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim.
    Oferowane przez nas produkty można nabyć korzystając z profesjonalnych portali internetowych i aukcyjnych.
    Posiadamy własny tabor samochodowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo dostarczyć nasze wyroby we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całego kraju.
    Dzięki stosowaniu atestowanych surowców i zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej, firma nasza wyprzedza konkurencję szeroką i kompleksową gamą produktów najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie oraz fachową i profesjonalną obsługą.
    Powodem do dumy, dla firmy MET-PRIM Sp. z o.o., jest tytuł GAZELA BIZNESU NR 1 województwa łódzkiego w 2004r. i NR 2 w 2005r. przyznawany przez PULS BIZNESU. Zapraszam Państwa w imieniu firmy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.