Logowanie / rejestracja POLSKI

MEDIATOR - OŚRODEK SZKOLEŃ I DORADZTWA GOSPODARCZEGO - ŚWIDNICA

Jesteśmy uzależnieni od rozwoju i staramy się rozwojem zarazić innych.
Istniejemy na rynku od 1990 roku i nieustannie rozwijamy poszczególne aspekty naszej działalności. Początkowo specjalizowaliśmy się w szkoleniach i doradztwie. Z czasem poszerzyliśmy nie tylko ofertę szkoleń, ale i wprowadziliśmy kolejne profile działalności, adresowane do coraz większego grona odbiorców.
Od 2002 roku pozyskujemy fundusze europejskie. To szansa i wyzwanie. Środki unijne pozwalają na realizację najśmielszych wizji rozwoju. Ich skuteczne pozyskiwanie wymaga nie tylko wiedzy, doskonałej znajomości przepisów i procedur, ale także umiejętności dopasowania projektów do indywidualnych planów i potrzeb.
Pozyskanie środki to zaledwie początek. Sztuką jest długofalowe zarządzanie funduszami. Nasi eksperci pomagają i doradzają na wszystkich etapach, od pozyskania do ich rozliczenia.
Świadczymy usługi human resources. Nasi specjaliści hr, trenerzy i doradcy opracowują i wdrażają programy human resources, od opisu stanowisk, poprzez rekrutację i selekcję pracowników, systemy ocen okresowych, po szkolenia i rozwój w oparciu o analizy potrzeb.
Oferujemy usługi corporate identity i public relations, nadając organizacjom tożsamość i osobowość niezbędną do harmonijnego życia w otaczającym świecie.
Audyt to kolejny obszar działania naszego wirusa rozwoju: weryfikuje i ocenia, wprowadza informacje niezbędne do samodoskonalenia się organizacji.
Stale rozwijamy zakres terytorialny działania. Początkowo był to rynek lokalny, później działalność rozszerzyliśmy o sąsiednie województwa. W chwili obecnej obszarem działalności jest cała Polska.
Mediator zatrudnia 40 osób oraz stale współpracuje z ponad 300 trenerami i ekspertami w różnych dziedzinach.

Nasz wirus najlepiej rozwija się w otwartym i życzliwym środowisku.

Wszędzie tam, gdzie działamy, implementujemy harmonijne relacje. Pracując zaufaniem i zrozumieniem współtworzymy społeczeństwo o jakim marzymy. Społeczeństwo wiedzy.

Z naszej oferty korzystają najlepsi, nasze usługi to nieodzowny element doskonalenia Państwa umiejętności i kwalifikacji oraz rozwoju usług.