Logowanie / rejestracja POLSKI

Biuro-LAND

GRUPA Biuro-LAND jest spółką kapitałową od wielu lat działającą na rynku polskim w branży biuro- serwisowej. Swoją  działalność rozpoczęliśmy w 1995r. Od tamtej chwili wszystkie nasze działania ukierunkowane zostały na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta. Z myślą o klientach stworzyliśmy kilka kanałów dystrybucji po to, aby każdy mógł do nas dotrzeć w dogodny dla siebie sposób.

Na terenie naszej firmy funkcjonuje Market biurowo-szkolny oferujący szeroki asortyment produktów do domu, szkoły i biura. Sprzedajemy również w ilościach detalicznych i naprawdę korzystnych cenach.

Codziennie zaopatrujemy setki klientów na terenie całego kraju dostarczając im produkty niezbędne do funkcjonowania każdego biura, dobierając odpowiedni asortyment biurowy, chemiczny, spożywczy czy też oferując usługi z zakresu obsługi serwisowej i technicznej. Naszymi Klientami są duże korporacje, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa działające w każdej branży. Uważnie wsłuchujemy się w uwagi naszych Klientów, to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Wciąż inwestujemy w rozwój technologiczny naszej spółki, tworząc tym samym firmę nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną, ze stanowiskami pracy dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Uważamy, że profesjonalna obsługa zamówień obecnie jest najważniejszym kryterium doboru dostawcy. Zaufało nam już tysiące klientów z całego kraju, potwierdzając tym  samym, że konsekwentna realizacja długoterminowych planów przynosi zamierzone efekty.

 

Jesteśmy dumni z naszej załogi.  Nie zapominamy jednak, że to właśnie dzięki naszym wspaniałym Klientom nadal możemy realizować zamierzone cele.