Logowanie / rejestracja POLSKI

SFW WARWAS - ŻORY

Firma SFW WARWAS  z dużym sukcesem działa na polskim rynku usług inżynieryjno-budowlanych od 1989 roku realizując zlecenia w segmencie robót wyburzeniowych.

Na przestrzeni 20 lat  zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując wiele bardzo trudnych rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych o różnorodnej konstrukcji czy wysokości.

Nasz profesjonalizm został doceniony na wielu konkursach Gospodarczo – Konsumenckich, jednak dla nas największym wyróżnieniem jest zadowolenie naszych Kontrahentów o czym świadczy zamieszczona lista referencyjna.

Stosujemy optymalne metody z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu wyburzeniowego.  Zapewniamy bezpieczeństwo nawet przy realizacjach obarczonych wysokim współczynnikiem ryzyka.

Oferujemy swoim Klientom kompleksową usługę począwszy od przygotowania projektu i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, poprzez wyburzenia aż po recykling gruzu i rekultywację terenu.

Dysponując  doświadczoną kadrą najlepszych specjalistów i nowoczesnym parkiem maszyn, gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny.