Logowanie / rejestracja POLSKI

O programie

Program Solidna Marka skierowany jest do firm zorientowanych na klienta i skupiających się na wartościach takich jak społeczna odpowiedzialność biznesu i profesjonalizm w obrocie gospodarczym oraz dbających o jakość produktów i usług. Program organizowany jest od 2007 roku przez Stowarzyszenie Primus Inter Pares oraz Fundację Nauki i Przedsiębiorczości Solidna Marka. Celem programu jest wyłonienie i uhonorowanie solidnych przedsiębiorstw, działających na rynku polskim oraz rynkach Europy.

Kto może przystapić do programu?

Do programu może przystąpić każda firma, której filozofia jest zgodna z zasadami Solidnej Marki. Kandydat do tytułu Solidnej Marki powinien utrzymywać jakość swoich produktów i usług na najwyższym poziomie, dbać o zadowolenie klientów oraz wykorzystywać najnowszą technologię w celu rozwoju i dostosowania się do ciągle zmieniających się trendów na rynku.

Jak decydujemy o przyznaniu tytułu?

ZGŁOSZENIE

Aby przystapić do programu Solidna Marka wystarczy wypełnić formularz znajdujący się Tutaj. Zajmie to ok. 15 minut.
Do edycji właściwej dla bieżącego roku można przystapić do końca danego roku, jednakże przystąpienie do programu w okresie od października do grudnia możliwe jest tylko za pomocą formularza tradycyjnego (papierowego). Przystąpienie w tym okresie uniemożliwia udział w oficjalnej gali rozdania nagród. Formularz online w tym okresie obejmuje nabór do edycji roku następnego.

BADANIE

Każde zgłoszenie do programu Solidna Marka jest dokładnie analizowane. Przeprowadzamy badanie zautomatyzowanymi narzędziami do badania opinii na temat firm. Bardzo ważna jest dla nas komunikacja kandydatów ze swoimi klientami, dlatego warto zadbać o takie elementy jak strona internetowa i upewnić się, że zawiera ona dane kontaktowe umożliwiające konsumentom identyfikację firmy i łatwie nawiązanie kontaktu.

RAPORT

Weryfikacja Kandydatów kończy się wygenerowaniem kompleksowego raportu, który stanowi główny element oceny Kandydata, a co za tym idzie decyzji o przyznaniu tytułu Solidnej Marki.

WYNIKI

Kandydaci o wynikach powiadamiani są poprzez wiadomość e-mail wysyłaną na adres podany w zgłoszeniu. Jeśli Kandydat uzyska 70 lub więcej punktów (z 100 możliwych do uzyskania) staje się Laureatem Programu Solidna Marka i od tego momentu może posługiwać się prestiżowym godłem w swoich materiałach informacyjnych i promocyjnych.

OFICJALNE WRĘCZENIE TYTUŁU NA GALI

Dla Laureatów przewidzieliśmy także możliwość uczestnictwa w oficjalnej gali Solidnej Marki, która jest niepowtarzalną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Jeśli uważasz, że Twoja firma powinna otrzymać certyfikat Solidnej Marki, nie czekaj – zgłoś się już teraz!